Technische staf

Onze trainers en coaches

Technische staf

Adrie Berk

Adrie Berk

Technisch directeur adrie.berk@triathlonbond.nl

Louis Delahaije

Head coach

Jordi Meulenberg

Bondscoach NTC/RTC Sittard jordi.meulenberg@triathlonbond.nl
Sander Berk

Sander Berk

Bondscoach NTC/RTC Sittard sander.berk@triathlonbond.nl
Bas de Bruin

Bas de Bruin

Bondscoach paratriathlon bas.de.bruin@triathlonbond.nl
Marcel ten Wolde

Marcel ten Wolde

Pathway manager marcel.ten.wolde@triathlonbond.nl
Remco de Veen

Remco de Veen

Talentcoach NTC/RTC Sittard remco.de.veen@triathlonbond.nl
Jelmer van Waveren

Jelmer van Waveren

Talentcoach paralympisch en talentcoach RTC Alkmaar jelmer.van.waveren@triathlonbond.nl

Tanya ten Velden

Talentcoach RTC Alkmaar tanya.ten.velden@triathlonbond.nl

Dennis Looze

Talentcoach RTC Flevoland - Almere dennis.looze@triathlonbond.nl

Freek de Boer

Talentcoach RTC Flevoland - Almere freek.de.boer@triathlonbond.nl

Armand van der Smissen

Talentcoach RTC Brabant armand.van.der.smissen@triathlonbond.nl

Tanja Donkers

Talentcoach RTC Brabant

Marloes Pleijte

Topsportondersteuning en teammanager marloes.pleijte@triathlonbond.nl
Lees volgend artikel

Criteria en Beleid

Algemene beleidsdocumenten, criteria, procedures en andere protocollen op het gebied van topsport zijn hieronder te downloaden. Lees meer