Technische staf

Onze trainers en coaches

Technische staf

Adrie Berk

Adrie Berk

Technisch directeur adrie.berk@triathlonbond.nl

Louis Delahaije

Hoofdcoach

Jordi Meulenberg

Bondscoach NTC/RTC Sittard jordi.meulenberg@triathlonbond.nl
Sander Berk

Sander Berk

Embedded scientist/coach NTC/RTC Sittard sander.berk@triathlonbond.nl
Bas de Bruin

Bas de Bruin

Bondscoach paratriathlon bas.de.bruin@triathlonbond.nl
Marcel ten Wolde

Marcel ten Wolde

Hoofdcoach talentontwikkeling marcel.ten.wolde@triathlonbond.nl
Remco de Veen

Remco de Veen

Regiotrainer Limburg remco.de.veen@triathlonbond.nl
Jelmer van Waveren

Jelmer van Waveren

Assistent coach paratriathlon en NTC RTC Sittard jelmer.van.waveren@triathlonbond.nl

Ruud Kuipers

talentcoach paratriathlon

Tanja Sarenac

Fysieke trainer NTC

Tanya ten Velden

Talentcoach RTC Alkmaar tanya.ten.velden@triathlonbond.nl

Paul Verkleij

Talentcoach RTC Flevoland - Almere paul.verkleij@triathlonbond.nl

Ilona Eversdijk

Regio / assistenttrainer RTC Flevoland - Almere / fysiotherapeut ilona.eversdijk@triathlonbond.nl

Armand van der Smissen

Talentcoach RTC Brabant armand.van.der.smissen@triathlonbond.nl

Dyanne Verpaalen

Assistent trainer RTC Brabant

Toine van Diessen

Zwemtrainer RTC Brabant

Lars van der Eerden

Sportpsycholoog - prestatie gedrag

Fred Hartgens

Sportarts NTC Sittard - Maastricht

Guido Vroemen

Sportarts paralympisch en RTC's - Amersfoort

Edwin Meulenberg

Fysiotherapeut - Sittard

Javier Sarmiento

Massage - Sittard

Marja Ockeloen - van Hulst

Voeding - Sittard

Marloes Pleijte

Topsportondersteuning en teammanager marloes.pleijte@triathlonbond.nl
Lees volgend artikel

Criteria en Beleid

Algemene beleidsdocumenten, criteria, procedures en andere protocollen op het gebied van topsport zijn hieronder te downloaden. Lees meer